ÖVRIGT / Mattor / Röllakan 10458629
nr 1045 8629
Judith Johansson
(1916-1993)
Röllakan, Judith Johansson (1916-1993), Sign JJ, 168x244 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:03:39
2/7 20:12:55
500 kr
4/7 09:51:17