Ã–VRIGT / Mattor / Röllakan 10458629

nr 1045 8629

Judith Johansson

(1916-1993)

Röllakan, Judith Johansson (1916-1993), Sign JJ, 168x244 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 juli 2016
kl 19:03:39

2/7 20:12:55 1      500 kr
4/7 09:51:17 2      Vinnande bud